UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zen - A co ja mogę uważać nt. agenta jankeskich zbrodniarzy i podżegaczy wojennych, uzurpatora i marionetki bandyckiej kliki z Waszyngtonu? To samo co większość uczciwych Wenezuelczyków popierających demokratycznie wybraną, legalną władzę prezydenta Maduro - na pohybel sprzedawczykom, traidores e la patria i jurgieltnikom za kartony z dolarami!;)
tow.Koliński