UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na "siódemkę" i pozostałe drogi strażacy jeżdżą do wypadków i innych niebezpiecznych zdarzeń. Pamiętajcie o tym, że obecnie Straż Pożarna (też większość OSP) to jednostka ratowniczo-gaśnicza, więc wyjeżdża nie tylko do pożarów.
tylkotaksobie