UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnimi czasy widzę wozy strażackie jeżdżące w stronę "siódemki" prawie codziennie. Jakaś plaga podpaleń?
Ostatnimi czasy widzę wozy strażackie jeżdżące w stronę "siódemki" prawie codziennie. Jakaś plaga podpaleń?