UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komu jak komu ale strażakowi każdemu z osobna należy się duży szacunek za swoją ciężka pracę w której narażają swoje zdrowie i nie jedno krotnie życie.
Wkwk
Komu jak komu ale strażakowi każdemu z osobna należy się duży szacunek za swoją ciężka pracę w której narażają swoje zdrowie i nie jedno krotnie życie.
Wkwk