UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komu jak komu ale strażakowi każdemu z osobna należy się duży szacunek za swoją ciężka pracę w której narażają swoje zdrowie i nie jedno krotnie życie.

Wkwk

Anuluj