UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wilk jest praktycznie bez szans na powrót do naturalnego środowiska, jak zasmakuje w mięsie które dostaje i oswoi si z człowiekiem to będzie podchodził pod zabudowy a wtedy prędzej czy później go odstrzelą

smutnaprawda

Anuluj