UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wilk jest praktycznie bez szans na powrót do naturalnego środowiska, jak zasmakuje w mięsie które dostaje i oswoi si z człowiekiem to będzie podchodził pod zabudowy a wtedy prędzej czy później go odstrzelą
smutnaprawda