UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policja bierze pieniądze to niech szuka. Na pensje trzeba zarobić samemu a nie wyręczyć się innymi. Za mnie działki nikt nie skopie.
Policja bierze pieniądze to niech szuka. Na pensje trzeba zarobić samemu a nie wyręczyć się innymi. Za mnie działki nikt nie skopie.