UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo miła impreza, a i przy okazji można zobaczyć p. Wróblewskiego i jego partyjnego kolegę p. Brzezina. Obaj z PSL-u czyt : ZSL-u. Zastanawia natomiast skład jury, ciągle w tym składzie są ludzie, którzy nie wiele dokonali w kulturze, a mimo tego ciągle tam brylują.


Anuluj