UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do jonego i reszty. jedno miasto jeden klub Olimpia Elbląg aż po grôb może spróbujcie się wybić na obrzeżach Elbląga ? Nie za blisko ,to zakoncie tą nieruwną gre i dajcie sobie spokój rozejcie się po orlikach .
82 300