UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę państwo przesadza 10 lat?? Szkoda że nie 20....zmiencie lepiej kodeks karny, bo to brak słów i lekka przesada... Gdzie tu sprawiedliwość większość będzie zabijać bo posiedzi 3 lata a za kradzież 8 czy 10lat będą kraść...

Brak slow

Anuluj