UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę państwo przesadza 10 lat?? Szkoda że nie 20....zmiencie lepiej kodeks karny, bo to brak słów i lekka przesada... Gdzie tu sprawiedliwość większość będzie zabijać bo posiedzi 3 lata a za kradzież 8 czy 10lat będą kraść...
Brak slow