UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W ciągu półtorej roku, w stoczni gdańskiej Schichaua zwodowano kadłub statku pasażerskiego na prawie 3000 osób (łącznie z załogą). Jak to się ma do dzisiejszej budowy statku promowanego w tej samej stoczni przez premiera Morawieckiego kilka lat temu (słynna złota stępka)?
Kubuś