UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wydałem więcej na kamerkę samochodowa z czujnikiem wstrząsów. Minęły 3/4 tygodnie baba pod blokiem mi przod skasowała i uciekła. Wszystko się pięknie nagrało, nawet morda tej k###y.
Kiciukiciu
Wydałem więcej na kamerkę samochodowa z czujnikiem wstrząsów. Minęły 3/4 tygodnie baba pod blokiem mi przod skasowała i uciekła. Wszystko się pięknie nagrało, nawet morda tej k###y.
Kiciukiciu