UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wydałem więcej na kamerkę samochodowa z czujnikiem wstrząsów. Minęły 3/4 tygodnie baba pod blokiem mi przod skasowała i uciekła. Wszystko się pięknie nagrało, nawet morda tej k###y.

Kiciukiciu

Anuluj