UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moją Renualt Megankę II niebieską około 3 tygodnie temu. Przetarł-ła do żywego jakaś niemota pod Markietem LECLERC na Żeromskiego w Elblagu. Niby mają kamery. Ale blizej Grunwaldzkiej juz nic nie widzą. Zwłaszcza ze była już szarawo.


Anuluj