UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta cała komunikacja to PRL2.Tramwaje dziadowskie, brak wyświetlaczy elektronicznych na słupach wzorem innych miast. Są zawieszone przy przystankach bo w Elblągu to prowincja. Kiedy rozbudowa nowych linni autobusowych i tramwajowych. Elbląg to dzielnice na obrzezach o których zapominacie wszyscy. I przestańcie biadolić ze nie ma kasy. Nieudacznicy.


Anuluj