UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sama wypełniałam ankietę odnosnie komunikacji w naszym miescie konkretnie o autobus linii nr. 9,była to najlepiej kursujace linia, która jezdziła bardz często i była dogodna która łączyła całe miasto. Proszę rozważyć ponowne kursowanie linii autobusowej nr. 9 tak jak przed zmianą.

Jolka,Jolka.

Anuluj