UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sama wypełniałam ankietę odnosnie komunikacji w naszym miescie konkretnie o autobus linii nr. 9,była to najlepiej kursujace linia, która jezdziła bardz często i była dogodna która łączyła całe miasto. Proszę rozważyć ponowne kursowanie linii autobusowej nr. 9 tak jak przed zmianą.
Jolka,Jolka.