UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo cieszy nowy cykl "porozmawiajmy o. .. ". Ale też bardzo, bardzo chciałbym, żeby na rozmowach się nie skończyło, a zainteresowani kolejno poruszanymi tematami nie potraktowali ich jako pustosłowie. Dlatego zachęcam redakcję, by za za rok, kolejno tydzień w tydzień zwracać się do właściwych podmiotów względem poruszonych obecnie zagadnień, z cyklem artykułów pt. "Sprawdzam". Wtedy okaże się, na ile "nasze" ustalenia znalazły uznanie. .. a na ile trafiły w obszar, powiedziałbym nieco poniżej linii kręgosłupa, niekoniecznie moralnego. ..
DannyX