UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przede wszytkim powinna byćza darmo dla posiadaczy aut z ważnym badaniem technicznym. W tej sytuacji wielu kierowcow by sie zastanowilo czy warto porzucic auto i do pracy wybrac sie autobusem, a tym samym znacznie zmniiejszylyby sie korki