UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przede wszytkim powinna byćza darmo dla posiadaczy aut z ważnym badaniem technicznym. W tej sytuacji wielu kierowcow by sie zastanowilo czy warto porzucic auto i do pracy wybrac sie autobusem, a tym samym znacznie zmniiejszylyby sie korki


Anuluj