UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
20proc opowiedzialo sie za zmiana, ale na NIZSZE CENY, nikt przy zdrowych zmyslach nie żadałby wyższych cen!
Realista1
20proc opowiedzialo sie za zmiana, ale na NIZSZE CENY, nikt przy zdrowych zmyslach nie żadałby wyższych cen!
Realista1