UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Placenie karta nie jest najpilniesza potrzeba jesli chodzi o kumunickacje. Jest to etap posredni, wrecz zbyteczny. W wiekszosci osoby placace karta musza posiadac jakis telefon typu smartfon z reszta trudno teraz o inny, chocby po to by wykorzystywac hasla jednorazowe przy placeniu. Stad po co etap posredni jakim jest placenie karta, skoro bilet mozna kupic w telefonie mobilet, czy skycash taniej, szybciej wygodniej za pomoca Blik, przelewu doladowania z karty i innych form.
gosc1