UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro uważasz, że Dmowski jest komunistą i sam zachwycasz się komunistą Marksem, to czemu tak nienawidzisz Dmowskiego, który, jak sam zauważyłeś, zachwycał się Marksem? Przecież to Dmowski i Marks to ideologiczni kumple. Ty sam już się plączesz w swoich poglądach. Lepiej wróć do cytowania lewackich ulotek, to ci lepiej wychodzi, bo jak zaczynasz grzebać w historii, to okazuje się, że twoi wrogowie mają te same poglądy, co ty.