UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Partia Razem była dla mnie do tej pory takim małym NIC. Nie wartym jakieś uwagi. Ale pomyślałem, poczytam w int na ten temat, wikipedia itd. kto zacz. Powiem tyle: nawet mi się nie chce gadać. Uwłaczałoby to mi. Jak nisko musiałbym upaść albo za jakie miliony sprzedać. Wstydziłbym się przed rodziną I znajomymi. No ale cóż, mamy ten słynny pluralizm. I takie twory niestety istnieją. Ale patrząc na liczbę członków, to jest nadal nic.
Halohalo