UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak - "wolność słowa" jest ok, chyba, że powiecie źle o kaście sędziowskiej. Wtedy od razu by zamknęli.
No tak - "wolność słowa" jest ok, chyba, że powiecie źle o kaście sędziowskiej. Wtedy od razu by zamknęli.