UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To, co wypisuje tow. koliński na temat historii to taki "protokół jeden promil", że normalnie JKM przy tym wysiada xDDDD
To, co wypisuje tow. koliński na temat historii to taki "protokół jeden promil", że normalnie JKM przy tym wysiada xDDDD