UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

" Jakie hasła głosicie, jak się nosicie " - noo, to ja już na ulicę za dnia nie wyjdę. Noszę się byle jak, że o hasłach nie wspomnę.


Anuluj