UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
" Jakie hasła głosicie, jak się nosicie " - noo, to ja już na ulicę za dnia nie wyjdę. Noszę się byle jak, że o hasłach nie wspomnę.
" Jakie hasła głosicie, jak się nosicie " - noo, to ja już na ulicę za dnia nie wyjdę. Noszę się byle jak, że o hasłach nie wspomnę.