UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To tak jak za Macierewicza. W 7 miesięcy awans o 8 stopni na pułkownika. Niepamiętnych tylko nazwiska tego kogoś ale tak było.


Anuluj