UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To tak jak za Macierewicza. W 7 miesięcy awans o 8 stopni na pułkownika. Niepamiętnych tylko nazwiska tego kogoś ale tak było.
To tak jak za Macierewicza. W 7 miesięcy awans o 8 stopni na pułkownika. Niepamiętnych tylko nazwiska tego kogoś ale tak było.