UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Staryubek - dobre, ubecy i rozsądek, zwykli bandyci, dewianci, karierowicze, nieroby bez wykształcenia oderwani granatem od pługa, zwyrodnialcy i mściwe ścierwa, powinno się całkowicie zabrać jakiekolwiek świadczenia, i jeszcze taki bydlak mówi że lata 50,60 był ok, a stan wojenny był z kulturą i zachowaniem przyzwoitości, TRAGEDIA o HONORZE nie wspomnę bo go nie mieli.

slawekel1

Anuluj