UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrząc w ten sposób to każdy Kto urodził się za czasów PZPR a nie daj Boże pobierał nauki w szkole podstawowej z historii Polski a nie daj. .. .POże kończył wyższe szkoły jest POtencjalnie POdejrzanym, ale o co ?? Tak, jak w tym życiorysie człowieka, który dawno już nie żyje, I nie ma sposobu wypowiedzenia się. PATOLOGIA.

NIEdlaHejtu.

Anuluj