To nie od S. C. vel A. P.?, bo myślę, że tak. Zawsze to jednak fajne, że ktoś kogoś kocha...:)Izabelka
To nie od S. C. vel A. P.?, bo myślę, że tak. Zawsze to jednak fajne, że ktoś kogoś kocha...:)