UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W sumie dostał mandat za to że jechał jako pasażer, no bo jego nie zatrzymali jak jechał. .. .Brak słów!!!Przyznał się. .. .ha. ha


Anuluj