UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciociu: a mnie na religii uczono, ze ci wystepni i zboczeni tez sa dziecmi bozymi. Wg mojego katechizmu nie nalezy ich wykreslac, przekreslac, wypisywac /co za idiotyzm, wypisywanie, zapisywanie/ albowiem im tez jest dana laska nawrocenia i odkupienia. Nie wiemy kiedy to moze ich dotknac. Lotrowi Pan Jezus przebaczyl na krzyzu, na chwile przed smiercia. Tak, ze nie sadzmy abysmi sami nie byli sadzeni, poniewaz niezbadane sa wyroki jego. A w ogole to zamilcz, nawiedzona, wrzaskliwa dewoto, zmien swoj wredny charakter i zacznij w pokorze sie modlic najpierw o siebie a potem o innych. czekajacy na chwile nawrocenia


Anuluj