UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rosja i PO jest przeciwna, czyli decyzja o przekopie jest na pewno słuszna. Oby tylko PiS rządził następną kadencję bo inaczej nici z tego będą.

rob11

Anuluj