UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystkiego dobrego i kolejnych długich lat niesienia kaganka oświaty kolejnym pokoleniom elblążan/ek - zarówno Karolowi, jak i wszystkim przewodni(cz)kom elbląskiego PTTK:)
RobertKoliński
Wszystkiego dobrego i kolejnych długich lat niesienia kaganka oświaty kolejnym pokoleniom elblążan/ek - zarówno Karolowi, jak i wszystkim przewodni(cz)kom elbląskiego PTTK:)
RobertKoliński