UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkiego dobrego i kolejnych długich lat niesienia kaganka oświaty kolejnym pokoleniom elblążan/ek - zarówno Karolowi, jak i wszystkim przewodni(cz)kom elbląskiego PTTK:)

RobertKoliński

Anuluj