UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A tak z drugiej strony czemu nie ma działań władz miasta Elbląg w celu pozytywnego przedstawiania wdrażanej inwestycji? Urząd Marszałkowski w Gdańsku bruździ jak może w imię gdańskich interesów a Elbląg? Prezydent powinien pojechać na Mierzeję w czasie wycinek i tłumaczyć jak ta inwestycja jest ważna dla regionu. Poza tym argumenty ekologów bardzo łatwo obalić ale kto to ma robić jak nie przedstawiciele miasta Elbląg?