UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No patrz teraźniejszość i przyszłość właśnie zależą od przekopu trzeba myśleć o inwestycjach w infrastrukturę, przedsiębiorstwa nad rzeką Elbląg na przekop czekają wszyscy, którzy tam pracują to wiedzą. Nie zrobili przez 8 lat, bo mieli gdzieś rozwój Elbląga i subregionu. rządzą tutaj już od lat w województwie i tak rządzą ci twoi ,,mądrzy'', że Elbląg i cały subregion się degraduje i zwija. Weź majkelllll powiedz jaka te ,,mądre'' głowy wydały 100 milionów na budowę elektrowni jądrowej i nawet miejsca jej budowy nie wyznaczyli, ta kwota to już jest 1/9 przekopu, albo kupili wyczerpane już złoża miedzi i w Kanadzie złoża na terenie rezerwatu Indian, którzy nie godzą się na wydobycie, jak wspierali polskie firmy za granicą? Nic prawie nie robili, nawet sprzedaży bezpośredniej nie potrafili przez tyle lat dla rolnictwa uruchomić, na budowę lotniska w Szymanach i zimne termy Protasa. najpierw wydali kasę na analizę przekopu i nawet GW napisała kilka lat temu, że jest on opłacalny, pani Gelert z PO i Pan Jerzy Wisła też są za przekopem, a teraz niektórzy jak Janusz Lewandowski piszą na TT bzdury, że przekop jest do nieistniejącego portu.