UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tekst właśnie mówi, że dla Niemiec transport wodny jest bardzo ważny to samo w Holandii. Nadal nie wyjaśniłeś jak 700 tonowa barka jest niby droższa w transporcie od 30 tirów z kierowcami nie mowiąc już o małych statkach 3500 tonowych. A u nas to jak na razie to się kolej zwijała ostatnio, właśnie nadzalewówkę zamkneli jak wygląda most kolejowy koło portu? To po jakich torach będą ten towar wozić? Nie mówiąc już o tym, że większość prądu u nas jest z węgla to ma się nijak do zeroemisyjności. A duża część lokomotyw towarowych jest spalinowa i na dużej części torów nie ma trakcji elektrycznej. Pozdrawiam również. :)
Gienek