UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytałem w Focusie, że PIS ma już opracowaną technologię teleportacji, tym samym problem z transportem nie istnieje. Acha, czytałem o tym siedząc w fordzie Focusie.
Czytałem w Focusie, że PIS ma już opracowaną technologię teleportacji, tym samym problem z transportem nie istnieje. Acha, czytałem o tym siedząc w fordzie Focusie.