UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gienek - Transportowałem barkami kilka lat temu zboże z Elbląga do portów Gdańsk/Gdynia. Niestety okazało to się klapą finansową dla Zleceniodawcy - transport drogowy okazał się dużo tańszy.

Lucek

Anuluj