UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gienek - wszystko proste ale czemu całe zboże do Elbląga??? Torf z Pasłęka do Elbląga i potem kilka godzin do Gdańska??? Nie lepiej siódemką? Logika, chłopie


Anuluj