UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie, ciekawe czemu KE się nie interesuje Nord Stream i Nord Stream 2, nie interweniowala jak wiercili tunele w Alpach, albo jak w Niemczech wycinają puszczę pod kopalnię węgla brunatnego czy jak wiercili tunel pod Kanałem La Manche.

Gienek

Anuluj