UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie, ciekawe czemu KE się nie interesuje Nord Stream i Nord Stream 2, nie interweniowala jak wiercili tunele w Alpach, albo jak w Niemczech wycinają puszczę pod kopalnię węgla brunatnego czy jak wiercili tunel pod Kanałem La Manche.
Gienek