UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będzie fajna miejscówka na ryby,bo chyba tego czegoś w Elbląg portem raczej żal nazywać 5 osób zatrudnionych,jeden dźwig i suwnica. Sądzę że może być więcej turystów co dla nich planuje miasto ???? .Konkretnie kiedy Kolej nadzalewowa ? Kiedy nowy tramwaje z Polskiej Pesy? UM jakie macie wizję na rozwój turystyczny i gospodarczy miasta i okolicy????? Ps. Sądzę że żaden ,aby cicho być i olsztynka nie drażnić a wypłatę co miesiąc brać.
Żuławskie Psy.