UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że takich krajów jest więcej, gdzie USA nie ma wpływu na finanse, jak choćby Serbia, Liban czy Pakistan, Wietnam, Laos czy Birma, plus Japonia ogólnie duże kraje jak Brazylia czy Argentyna prowadzą swoją politykę, to samo Szwajcaria. Duże kraje są niezależne i Polska będzie też w przyszłości silnym krajem tylko musi rozwinąć gospodarkę, a USA będą odgrywać coraz mniejszą rolę. Dlatego należy korzystać z ich sojuszu dopóki jest to dla nas korzystne. Potem sami będziemy rozdawać karty w regionie, może Białoruś się do nasz doczepi, Litwa.

Zen

Anuluj