UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja nie popieram TVN i też twierdzę, że to prowokacja z mięsem, ale nie USA, bo oni jak mówiłem tu nie mogą słać swojej wołowiny, tylko prowokacja Zachodu. Sam mam bydło na wołowinę, więc się orientuje w tych tematach dobrze. A to wina tego też, że zakazali domowego uboju bydła i świniobica, żeby każdy mógł sam sobie ubić.

Zen

Anuluj