UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla mnie wojsko to stan umysłu. Zamiast wręczać sobie odznaczenia i medale powin i po cichu z pokorą robić co do nich należy.
Dla mnie wojsko to stan umysłu. Zamiast wręczać sobie odznaczenia i medale powin i po cichu z pokorą robić co do nich należy.