UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
teraz nazwiesz to ze kusil wiesz moze wezmiesz pod uwage ze nie wypomina sie takich rzeczy do dzisiaj narzekaja ze nie ma gilette ale za to arsenal jakim dysponuje przwyzsza 3 machy do dzis ludzie po buty sie zglaszaja wogole jutro osobiscie jade na warszawe jest sprawa nie wyjasnionych butow w sztutowie i jade na lazienki sprawdzic czy spluczka jest jak pkp zeby od zwyczai nie odeszli taka w podlodze jak na sybir ich zwozili i tu polej ew misiecznice musze sobie zamowic
ARCITECT