UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ogolnie krolwie kroalmi a zaraz uderzysz do bez podzialu terytorialnego to wszyscy bratanki byli ogolnie nie chce mi sie ogolnie wszystkich wojen marszow na rosje czy wycinki pod turcja przytaczac ale zachodowi wschodowi czy poludniowi czy polnocy zalezy aby uwage na jednym po podziale terytorialnym terytorium zatrzymac wtedy z czlowikiem mozna by bylo robic co sie chce wchodzac w taktyke wojenna taktyki sa rozne w zaleznosci po pierwsze od umiejetnosci po drugie od checi i ponad logike sie ludziom wmawia od uzbrojenia danego panstwa powtarzam mnie owjna widzina na filmach wojennych sensacyjnych nie interesuje najgorsze z etym truja mlode pokolenia ja bym sie wyzbyl tych lekcji w szkolach podstawowych po i histori ogolnie amerykanie rosjanie zawsze walczyli ogolnie wielu wojnach najazdach bralismy czynny udzial razem nie chcem wracac do czasow kolonizacji w dobie najazdow czasy przed powstaniem cesarstwa rzymskiego po powstaniu cesarstwa rzymskiego chcesz zen to mozesz laski czarowac na takie nudy z osiedla chcociaz i one nie dadza sie nabrac bo w nich plynie moja krew

ARCITECT

Anuluj