UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widac, że nie rozumiesz. Napisałem, że wojny nie będzie, dopóki będziemy mieli silna armię w Europie. Si vis pacem, para bellum. Każdy Polak bedzie walczył za swój kraj, jak nie z bronią to w inny sposób. A inni po prostu nie są Polakami. A wszystkie siły Europy razem wzięte są na szczęście dużo silniejsze od Rosji :D, mają kilka razy wiecej czołgów i samolotów i to nowoczesnych, a nie starych migów czy Su z lat 70. W Europie jest nawet kilka razy wiecej ludzi niż w Rosji. No i Francja i Wielka

Zen

Anuluj