UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i jeszcze jedno - skończ waść z tymi "słodkimi" wspominkami okresu między-wojennego (było minęło) skupmy się na teraźniejszości

Abnegat

Anuluj