UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i jeszcze jedno - skończ waść z tymi "słodkimi" wspominkami okresu między-wojennego (było minęło) skupmy się na teraźniejszości
Abnegat
No i jeszcze jedno - skończ waść z tymi "słodkimi" wspominkami okresu między-wojennego (było minęło) skupmy się na teraźniejszości
Abnegat