UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A taką Słowację (nawet i razem z Czechami) to możemy zalać samym tłumem (zrobi się tam u nich taki ścisk że nawet spustu nie będzie jak nacisnąć hehehehe
Abnegat
A taką Słowację (nawet i razem z Czechami) to możemy zalać samym tłumem (zrobi się tam u nich taki ścisk że nawet spustu nie będzie jak nacisnąć hehehehe
Abnegat