UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po to, żeby odstraszać potencjalnych przeciwników, bo jakby ich wcale nie było to zaraz by tutaj wjechało sobie wojsko np malutkiej Słowacji, albo Litwy czy Białorusi. Kraje bez armii zawsze są okupowane, chyba, że leżą gdzieś za oceanem, albo w wysokich górach. Proste. Wojsko też pomaga przy powodziach, bo ma np amfibie, którymi można dowiezc zywność do zalanych terenow czy ewakuowac np krowę, albo konia i dużych wydarzeniach jak wizyty ważnych polityków czy papieża. Nawet jak policja strajkowala, to Żandarmeria Wojskowa była wtedy na ulicach zamiast nich.

Zen

Anuluj