UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakoś w Elblągu gdzie jest najwięcej zagrożeń i pieszych nie mogą złapać tych 50 plus ale gdzieś na prostej gdzie leci droga krajowai 2 domy na krzyź, stojąc w ukryciu i owszem


Anuluj