UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policja jednak o wiele więcej czasu powinna poświęcać właśnie takim miejscowościom jak powyżej. Znam doskonale sytuację na drodze w tamtej części, kompletny brak poszanowania do przepisów. Uważam, że jak są to miejscowości wiejskie nie upoważnia do szarżowania i nie szanowania innych użytkowników drogi.

zigi

Anuluj